Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
LOT 36 | ID: 014036 |
Tytuł: | Portrety chłopców (rysunek dwustronny) |
Technika: | tusz, karton |
Wymiary: | 23 cm (średnica) |
Uwagi: | Sygnowany ołówkiem l.d.: "Wlastimil Hofman" oraz p.d. monogramem "WH" na stronie z portretem rysowanym tuszem w kolorze sepii. Sygnowany ołówkiem śr.d.: "Wlastimil Hofman" na stronie z portretem rysowanym czarnym tuszem. PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
Estymacja: | 2000 - 3000 zł |