XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 36
ID: 014036

Tytuł:Portrety chłopców (rysunek dwustronny)
Technika:tusz, karton
Wymiary:23 cm (średnica)
Sygnowany ołówkiem l.d.: "Wlastimil Hofman" oraz p.d. monogramem "WH" na stronie z portretem rysowanym tuszem w kolorze sepii.
Sygnowany ołówkiem śr.d.: "Wlastimil Hofman" na stronie z portretem rysowanym czarnym tuszem.

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Rysunek dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:2000 - 3000 zł