XIV Aukcja Dzieł Sztuki

10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

26 kwietnia - 10 maja 2022 - godz. 10.00-18.00

LOT 36
ID: 014036

Tytuł:Portrety chłopców (rysunek dwustronny)
Technika:tusz, karton
Wymiary:23 cm (średnica)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem l.d.: "Wlastimil Hofman" oraz p.d. monogramem "WH" na stronie z portretem rysowanym tuszem w kolorze sepii.
Sygnowany ołówkiem śr.d.: "Wlastimil Hofman" na stronie z portretem rysowanym czarnym tuszem.

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Estymacja:2000 - 3000 zł