Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 45 | ID: 014045 |
| Tytuł: | Półakt męski |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 22,3 x 14,3 cm |
| Sygnowany śr.d. monogramem "WH" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2000 zł |