XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 45
ID: 014045

Tytuł:Półakt męski
Technika:ołówek, papier
Wymiary:22,3 x 14,3 cm
Sygnowany śr.d. monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Rysunek dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:1500 - 2000 zł