Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 26 | ID: 014026 |
| Tytuł: | Autoportret (1949) |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 29 x 21 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 17/V 49" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |