XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 26
ID: 014026

Tytuł:Autoportret (1949)
Technika:ołówek, papier
Wymiary:29 x 21 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 17/V 49"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Estymacja:3000 - 4000 zł