XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 46
ID: 014046

Tytuł:Atleta
Technika:ołówek, karton
Wymiary:35 x 27,2 cm
Sygnowany l.d. monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Rysunek dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:1500 - 2000 zł