Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 43 | ID: 014043 |
| Tytuł: | Pejzaż z chatami |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 12 x 27,9 cm 22,8 x 31,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d. monogramem "WH" Widoczne uszkodzenia pracy przy lewej krawędzi, przetarganie papieru na długości 1,7 cm (śr.d.) oraz liczne załamania podłoża przy krawędziach. PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1200 zł |