XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 43
ID: 014043

Tytuł:Pejzaż z chatami
Technika:tusz, papier
Wymiary:12 x 27,9 cm
22,8 x 31,7 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d. monogramem "WH"
Widoczne uszkodzenia pracy przy lewej krawędzi, przetarganie papieru na długości 1,7 cm (śr.d.) oraz liczne załamania podłoża przy krawędziach.

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:1200 zł