Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 48 | ID: 014048 |
| Tytuł: | Szkice zwierząt |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 10,4 x 12,5 cm |
| Sygnowany l.d. monogramem "WH" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2400 zł |