XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 48
ID: 014048

Tytuł:Szkice zwierząt
Technika:ołówek, papier
Wymiary:10,4 x 12,5 cm
Sygnowany l.d. monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Rysunek dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:1500 - 2400 zł