XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

DROBIK Alexander
LOT 35
ID: 016035

DROBIK Alexander BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż zimowy ze strumieniem (1924)
Technika:olej, płótno
Wymiary:57,5 x 77 cm
78,5 x 98 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ALEX | DROBIK | 1924"
Widoczne zabrudzenie oraz lokalne spękania warstwy malarskiej.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł