Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 36 | ID: 016036 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lukrecja (XVIII w.?) |
| Technika: | olej, deska fazowana |
| Wymiary: | 52,5 x 39,7 cm |
| Widoczne pęknięcia, ubytki i zarysowania malatury. Ubytki podłoża w narożnikach. Na odwrociu widoczne liczne ślady po drewnojadach. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |