XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

Autor nieznany
LOT 36
ID: 016036

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Lukrecja (XVIII w.?)
Technika:olej, deska fazowana
Wymiary:52,5 x 39,7 cm
Widoczne pęknięcia, ubytki i zarysowania malatury.
Ubytki podłoża w narożnikach.
Na odwrociu widoczne liczne ślady po drewnojadach.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł