Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 32 | ID: 016032 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z mostem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 30,5 x 25,5 cm 41,5 x 35,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "C[nieczytelne] Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania. | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |