XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

Autor nieznany
LOT 32
ID: 016032

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z mostem
Technika:olej, płótno
Wymiary:30,5 x 25,5 cm
41,5 x 35,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "C[nieczytelne]
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania.
Cena wywoławcza:1900 zł
Cena uzyskana:4200 zł