Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta
LOT 67 | ID: 016067 |
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kobieta i dziewczyna (1956) |
Technika: | technika mieszana, karton |
Wymiary: | 49,5 x 34,9 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.g.: "DANUTA LESZCZYŃSKA-KLUZA 1956" Opisany ołówkiem i tuszem na odwrocie: "Kobieta i dziewczyna | Kraków - Krowoderska 5 | D. Leszczyńska-Kluza 1956", "23.V.56" Na odwrocie szkice postaci kobiet. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |