XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta
LOT 67
ID: 016067

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta i dziewczyna (1956)
Technika:technika mieszana, karton
Wymiary:49,5 x 34,9 cm
Sygnowany i datowany p.g.: "DANUTA LESZCZYŃSKA-KLUZA 1956"
Opisany ołówkiem i tuszem na odwrocie: "Kobieta i dziewczyna | Kraków - Krowoderska 5 | D. Leszczyńska-Kluza 1956", "23.V.56"
Na odwrocie szkice postaci kobiet.
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna