XVI Aukcja Dzieł Sztuki

14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

2 - 14 czerwca 2022 - godz. 10.00-18.00

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta
LOT 68
ID: 016068

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta ze złotymi włosami (1955)
Technika:gwasz, technika mieszana, papier
Wymiary:45,5 x 32,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA 1955"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kobieta ze złotymi włosami | Danuta Leszczyńska-Kluza 1955"

Estymacja:3000 - 4000 zł