XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta
LOT 68
ID: 016068

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta ze złotymi włosami (1955)
Technika:gwasz, technika mieszana, papier
Wymiary:45,5 x 32,5 cm
Sygnowany i datowany p.g.: "Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA 1955"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kobieta ze złotymi włosami | Danuta Leszczyńska-Kluza 1955"
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna