Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
MUSIAŁOWICZ Henryk
LOT 59 | ID: 016059 |
MUSIAŁOWICZ Henryk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Z cyklu "Portrety" (1975/1976) |
Technika: | technika mieszana, deska |
Wymiary: | 108 x 18 cm 142,5 x 28 cm (z oprawą autorską) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany śr.g.: "MUSIAŁOWICZ 1975/76." Opisany na odwrocie: "Z CYKLU | PORTRETY | AI 1976 | TECH. MIESZANA | 18 X 108 | MUSIAŁOWICZ" |
Cena wywoławcza: | 14000 zł |
Cena uzyskana: | 22000 zł |