XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

MUSIAŁOWICZ Henryk
LOT 59
ID: 016059

MUSIAŁOWICZ Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Z cyklu "Portrety" (1975/1976)
Technika:technika mieszana, deska
Wymiary:108 x 18 cm
142,5 x 28 cm (z oprawą autorską)
Sygnowany i datowany śr.g.: "MUSIAŁOWICZ 1975/76."
Opisany na odwrocie: "Z CYKLU | PORTRETY | AI 1976 | TECH. MIESZANA | 18 X 108 | MUSIAŁOWICZ"
Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:22000 zł