Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 6 | ID: 016006 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan i dziewczyna (1951) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34 x 50 cm 49 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1951" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz dwie pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |