Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 3 | ID: 016003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Patrol (1938) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 50,3 cm 52,5 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1938" Obraz po konserwacji. | |
| Cena wywoławcza: | 19000 zł |
| Cena uzyskana: | 32000 zł |