Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 4 | ID: 016004 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele krakowskie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 79,5 x 90,5 cm 101 x 111,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Jerzy Kossak 1930" Na odwrocie dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 29000 zł |
| Cena uzyskana: | 37000 zł |