XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 16
ID: 016016

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Przed karczmą (1907)
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:20 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
39,3 x 56,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1907"
Na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z wystawy "Krajobraz i życie wsi polskiej" (grudzień 1953-styczeń 1954).
Cena wywoławcza:3200 zł
Cena uzyskana:3200 zł