XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 17
ID: 016017

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Scena wiejska (1902)
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:20,5 x 38 cm (w świetle passe-partout)
37,5 x 54,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Juliusz Holzmüller | 1902"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3200 zł