Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
MALCZEWSKI Rafał
LOT 8 | ID: 016008 |
MALCZEWSKI Rafał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Morskie Oko |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 15,3 x 23,5 cm (w świetle passe-partout) 40 x 48,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Rafał Malczewski" | |
| Cena wywoławcza: | 9500 zł |
| Cena uzyskana: | 25000 zł |