XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

MALCZEWSKI Rafał
LOT 8
ID: 016008

MALCZEWSKI Rafał BIOGRAFIA

Tytuł:Morskie Oko
Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,3 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
40 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Rafał Malczewski"
Cena wywoławcza:9500 zł
Cena uzyskana:25000 zł