Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
SMAROWSKI Sebastian
LOT 69 | ID: 016069 |
SMAROWSKI Sebastian BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Półakt z draperią |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 46 x 33 cm |
Uwagi: | Sygnowany l.g.: "Smarowski" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 4000 - 5000 zł |