Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
KLIMOWSKI Stanisław
LOT 39 | ID: 016039 |
KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczynka z kwiatami (1931) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 110 x 66 cm 130 x 84,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "SKlimowski Wiśnicz.N. 21/VII. 1931." | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |