XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

PACIOREK Stanisław
LOT 34
ID: 016034

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z wiejską chatą (1941)
Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy)
38 x 43,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Paciorek 941"
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:2200 zł