Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
RODZIŃSKI Stanisław
LOT 61 | ID: 016061 |
RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | List z wakacji III - Nawojowa (2003) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 80 cm 69 x 89 cm ( z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | LIST Z WAKACJI | III - NAWOJOWA | 2003"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |
| Estymacja: | 10000 - 15000 zł |