XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

RODZIŃSKI Stanisław
LOT 61
ID: 016061

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:List z wakacji III - Nawojowa (2003)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
69 x 89 cm ( z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | LIST Z WAKACJI | III - NAWOJOWA | 2003"

Estymacja:10000 - 15000 zł