XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

RODZIŃSKI Stanisław
LOT 60
ID: 016060

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura - Hommage à Józef Czapski (lata 90.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 81 cm
104 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "STANISŁAW | RODZIŃSKI | MARTWA NATURA | HOMMAGE Á JÓZEF | CZAPSKI | 1991/3 | 1999"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:10000 zł