Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 28 | ID: 016028 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż |
| Technika: | akwarela, tektura |
| Wymiary: | 49,8 x 69,7 cm 67 x 87 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" Widoczne dwa zarysowania warstwy malarskiej (śr.d.). | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |