XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 28
ID: 016028

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż
Technika:akwarela, tektura
Wymiary:49,8 x 69,7 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Widoczne dwa zarysowania warstwy malarskiej (śr.d.).
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł