Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 53 | ID: 016053 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dworek (1979) |
| Technika: | flamaster, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 19,2 x 28,5 cm (w świetle passe-partout) 35 x 43,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 79" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |