XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 53
ID: 016053

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Dworek (1979)
Technika:flamaster, papier naklejony na tekturę
Wymiary:19,2 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
35 x 43,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 79"
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:1800 zł