Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 52 | ID: 016052 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Polski dworek jesienią (1982) |
| Technika: | pastel, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 59 cm (w świetle passe-partout) 55,5 x 80 cm (wymiary podłoża) 65 x 89 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "WiktorZin 82" | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 18000 zł |