Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
BOROWICKI Władysław
LOT 25 | ID: 016025 |
BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Trójka |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 80 cm 68,5 x 93,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. BOROWICKI" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |