Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
RUDZKA Zofia
LOT 37 | ID: 016037 |
RUDZKA Zofia BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Strach (1918) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 68 x 48 cm 81,5 x 61,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "ZRudzka 1918" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. W partii szyi widoczne zacieki werniksu. | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |