XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

RUDZKA Zofia
LOT 37
ID: 016037

RUDZKA Zofia BIOGRAFIA

Tytuł:Strach (1918)
Technika:olej, tektura
Wymiary:68 x 48 cm
81,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ZRudzka 1918"
W partii szyi widoczne zacieki werniksu.
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:5000 zł