Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
ORLECKI Józef
LOT 35 | ID: 017035 |
ORLECKI Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chrystus Frasobliwy |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 32 x 14 x 14 cm |
| Sygnowana na spodzie podstawy ołówkiem: "Orlecki | Józef"
PROWENIENCJA: - kolekcja Mariana Włosińskiego. | |
| Cena uzyskana: | 600 zł |