Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSTUR Karol
LOT 23 | ID: 017023 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan (1981) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 44,2 x 60 cm 50 x 66 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Kostur | 1981"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |