Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSTUR Karol
LOT 22 | ID: 017022 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pasterz |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 44,2 x 34,8 cm 49,5 x 40 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Kostur" Obraz został sprzedany w ofercie poaukcyjnej. | |