Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSTUR Karol
LOT 24 | ID: 017024 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret Żyda |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 22,5 x 19 cm 29,3 x 25,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr. d.: "KK" | |
| Cena uzyskana: | 600 zł |