Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
JASIŃSKI Michał
LOT 34 | ID: 017034 |
JASIŃSKI Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Św. Józef (1987) |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 33 x 17,5 x 10,7 cm |
| Sygnowana na spodzie podstawy: "» Św. Józef « | Wykonał: | MICHAŁ | JASIŃSKI | PASZYN 171 | 1987 r." PROWENIENCJA: - kolekcja Mariana Włosińskiego. | |
| Cena uzyskana: | 500 zł |