Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
KOŻUCH Piotr
LOT 32 | ID: 017032 |
KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Św. Marcin |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 44 x 31,7 x 2 cm 50,5 x 39 x 3,5 cm (wymiary z autorską oprawą) |
| Sygnowana na odwrocie ołówkiem: "Kożuch | Piotr | Paszyn 120"
PROWENIENCJA: - kolekcja Mariana Włosińskiego. | |
| Cena uzyskana: | 600 zł |