XVII Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i art brut (18 VIII 2022)

KOŻUCH Piotr
LOT 32
ID: 017032

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Tytuł:Św. Marcin
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:44 x 31,7 x 2 cm
50,5 x 39 x 3,5 cm (wymiary z autorską oprawą)
Sygnowana na odwrocie ołówkiem: "Kożuch | Piotr | Paszyn 120"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.
Cena uzyskana:600 zł