Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
KOŻUCH Piotr
LOT 31 | ID: 017031 |
KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mężczyzna w czarnej marynarce |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 34 x 15 x 10 cm |
| Sygnowana na spodzie podstawy: "Kożuch Piotr | Paszyn 120"
PROWENIENCJA: - kolekcja Mariana Włosińskiego. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |